نرم افزار جاجمع تحت وب بهسا
خانه / نحوه تخصیص خوابگاه

نحوه تخصیص خوابگاه

اطلاعات مربوط به خوابگاه دانشجوئی

الف) وضعیت خوابگاه و شرایط پذیرش

۱ـ خوابگاه دانشجوئی این واحد دانشگاهی در داخل دانشگاه واقع شده و حداکثر ۱۸۰ نفر ظرفیت دارد.

۲ـ با توجه به محدودیت ظرفیت خوابگاه به نسبت متقاضیان، به دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته ,ودکتری حداکثر ۴ نیمسال و به دانشجویان دوره کارشناسی پیوسته تمام‌وقت حداکثر ۶ نیمسال خوابگاه تعلق می‌گیرد.

۳ـ در خصوص منازل استیجاری دانشگاه هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت.

۴ـ خوابگاه دانشجوئی به ترتیب اولویت به دانشجویان ساکن استان‌های دیگر تعلق می‌گیرد و در صورت وجود ظرفیت خالی به تعداد معدودی از دانشجویان شهرهای دوردست استان اصفهان نیز تعلق خواهد گرفت.

۵ـ این واحد دانشگاهی فاقد خوابگاه خواهران می‌باشد.

ب) امکانات خوابگاه

۱ـ هر یک از اتاق‌های خوابگاه۴تخته با مساحت تقریبی ۱۸ مترمربع دارای امکانات: موکت، تخت، میز مطالعه، کمد لباس و کتاب و یخچال ۱۴ فوت می‌باشد.

۲ـ هر طبقه از خوابگاه دانشجوئی مجهز به آشپزخانه می‌باشد.

۳ـ دانشگاه علاوه بر رستوران آزاد و بوفه‌های دانشجوئی سطح دانشگاه، در محل خوابگاه نیز دارای بوفه دانشجوئی می‌باشد.

۴ـ خوابگاه دانشجوئی دارای امکانات دیگر مانند سالن مطالعه، نمازخانه، دفتر راهنمائی و مشاوره، دفتر امور فرهنگی و دفتر بسیج دانشجوئی واتصال اینترنت wifiمی‌باشد و در محوطه پیرامون خوابگاه نیز زمین ورزشی آسفالت و وسایل ورزش صبح گاهی مخصوص دانشجویان خوابگاه وجود دارد.

ج) مقررات خوابگاه

مقررات خوابگاه شامل مقررات انضباطی و مقررات بهداشتی و درمانی شامل ۴۷ بند می‌باشد که در هنگام ثبت‌نام به رؤیت دانشجو خواهد رسید تا چنانچه می‌تواند وفق مقررات عمل نماید با امضاء ذیل بندهای مذکور اجازه پذیرش به وی داده شود.

د) مراحل ثبت‌نام و پذیرش

۱ـ دانشجویان متقاضی خوابگاه، پس از انجام مراحل ثبت‌نام آموزشی و دریافت شماره دانشجویی به دفتر خوابگاه واقع در محل خوابگاه مراجعه و پس از ارائه مدارک لازم شامل ۲ قطعه عکس ۴×۳ جدید، تصویر شناسنامه مبلغ ۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال به حساب خوابگاه دانشجوئی(ازطریق کارت خوان موجود در دفتر خوابگاه) بابت هر نیمسال واریز می‌نمایند. شایان ذکر است مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ریال مازاد بر مبلغ مذکور به عنوان ودیعه از دانشجویان متقاضی خوابگاه در ترم اول دریافت می گردد.

۲ـ پذیرش دانشجویان جدیدالورود برای اسکان در خوابگاه براساس ظرفیت موجود و اولویت مراجعه در موعد مقرر (تاریخ‌های اعلام شده ثبت‌نام) می‌باشد.

ه) تأمین وسائل و امکاناتی که بر عهده دانشجو می‌باشد.

وسائل شخصی از قبیل تشک، ملحفه، بالش، پتو، البسه، لوازم بهداشتی، ظروف غذاخوری و غیره.

* برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توان در طول ساعات اداری با شماره تلفن‌های۱۴-۰۳۱۳۳۶۶۰۰۱۱ و داخلی ۲۴۳۶ دفتر خوابگاه تماس حاصل نمائید.